ANAPOLON 25MG

Oxymetholon zwiększa stężenie żelaza, które jest ważnym składnikiem mięśni i odpowiada przede wszystkim za ich sprawność i wytrzymałość. Primobolan, znany również jako Methenolone, jest doustnym sterydem anabolicznym, który jest stosowany przez kulturystów w celu zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej. Oczywiście dawka oksymetholonu u kulturysty będzie się różnić od dawki stosowanej przez kogoś z niedoborem czerwonych krwinek. Podczas cyklu (2 miesiące i 1,5 tygodnia wolnego) powinieneś zażywać 2 tabletki Anadrolu (łącznie 100mg) dziennie około 20 minut przed śniadaniem.

Niektórzy użytkownicy skarżą się na problemy z cerą, w tym na wysypkę i trądzik. Poważniejszymi, ale niezwykle rzadkimi konsekwencjami są zaburzenia czynności nerek i owrzodzenia. Okazuje się, że w bardzo krótkim czasie, można uzyskać potężne mięśnie o masie łącznie do 8kg. Jest to jednak nienaturalne „napompowanie”, które wymaga odpowiedniej pielęgnacji i dobrze dobranych treningów i ćwiczeń. Nie można zapomnieć, iż Anapolon powoduje przyrost wagi i zwiększenie ilości tłuszczu, dlatego po kursie Anadrolu potrzebny będzie cykl cięcia.

Oxymetholone / Anapolon – cena, efeky, skutki uboczne

Musimy jednak uświadomić sobie jedną rzecz, a mianowicie, że efekty są spektakularne, wręcz ekstremalne, ale może to powodować pewien dyskomfort w postaci bólu mięśni. Warto jednak sięgnąć po ten środek, ponieważ zwiększa on poziom żelaza we krwi, a tym samym zwiększa wytrzymałość Twoich mięśni i daje niewyobrażalną siłę. W przeciwieństwie do takich preparatów jak chociażby trenbolon czy też boldenon, jest w oficjalnym obrocie od dobrych kilkudziesięciu lat. Anapolon-Oxymetholonezostał po raz pierwszy opisany w roku 1959. Środek został zsyntetyzowany pierwotne jako preparat medyczny w celu leczenia schorzeń anemicznych, ponieważ pozytywnie wpływa na zwiększenie się ilości czerwonych krwinek.

  • Teraz ilość, którą zażywasz – i na jak długo – jest całkowicie zależna od twojego stanu zdrowia i masy ciała.
  • Mężczyzna w końcu przyznał się do stosowania oxymetholonu – 50 mg dziennie, przez ostatnie 3 miesiące, ostatnią tabletkę wziął na 2 dni przed przyjęciem do szpitala.
  • Maksymalna dzienna dawka anapolonu wynosi 300 mg w przypadku bardzo zaawansowanych użytkowników.
  • Preparat może powodować zaburzenia widzenia lub inne dolegliwości dotyczące oka, których wystąpienie wymaga konsultacji z lekarzem okulistą.
  • Oczywiście, jest to nieprecyzyjne i mylące – gdyż przyrosty „masy” zależą w największej mierze od diety i treningu siłowego.

Im wyższa dawka, tym większe prawdopodobieństwo niepożądanych reakcji organizmu. W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem! Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę poinformuj o tym lekarza przepisującego receptę na ten lek (zobacz ostrzeżenia zawarte w akapicie „Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując preparat?”).

Jakie są najbezpieczniejsze sterydy ?

Oksymetholon to syntetyczny męski hormon (podobny do testosteronu), który jest stosowany w sterydach anabolicznych w leczeniu niskiej liczby czerwonych krwinek (niedokrwistość). To prawda, że ​​Twoje mięśnie staną się wzdęte i napięte, co przekonuje wielu sportowców do sięgnięcia po Anapolon. Należy jednak pamiętać, że nieprzestrzeganie zalecanej dawki może spowodować skutki uboczne, na które uczulimy Cię. Ponieważ aktywne działanie leku to około 10h zaleca się przyjmować dzieloną dawkę dzienną najlepiej wraz z posiłkami. Podczas kuracji tym lekiem bardzo dobrze wspomóc żołądek lakcidem (bez recepty) oraz po cyklu zastosować hepatil w celu normalizacji pracy wątroby.

  • Stosując środek jako doping zazwyczaj przyjmuje się dawkę pomiędzy 150 a 200 mg na dobę, z kolei w medycynie w celach leczniczych zaleca się przyjmowanie 1 do 5 mg na jeden kilogram masy ciała.
  • To, ile weźmiesz, zależy całkowicie od twoich indywidualnych potrzeb.
  • Sklep sterydy online RottweilerPharmacy posiada produkty, których jakość świadczy sama za siebie.
  • Zawiera substancję czynną zwaną oxymetholon, która działa hepatoksycznie i nie aromatyzuje bezpośrednio do estrogenów.

Natomiast dla średnio zaawansowanych zawodników proponuje się zacząć od dawki 50mg do 150mg na dzień, bardziej zaawansowane osoby mogą przyjmować większe dawki od 200mg do 300mg dziennie. Najbezpieczniejszym dawkowaniem jest przyjmowanie dziennej dawki określonej na przedział pomiędzy 50 a 150 mg dziennie. Maksymalna dzienna dawka anapolonu wynosi 300 mg w przypadku bardzo zaawansowanych użytkowników. Oxymetholone jest jedynym preparatem, który można przyjmować w nieco większych dawkach niż dopingowe. Stosując środek jako doping zazwyczaj przyjmuje się dawkę pomiędzy 150 a 200 mg na dobę, z kolei w medycynie w celach leczniczych zaleca się przyjmowanie 1 do 5 mg na jeden kilogram masy ciała.

Ważną informacją jest, że preparat ze względu na wykazywane właściwości nie jest zalecany do stosowania przez kobiety. Ciekawostką jest, że oxymetholone jako pochodna DHT nie aromatyzuje bezpośrednio do estrogenów. W związku z tym zaczęto poszukiwania właściwości preparatu na progesteron, jednak badania tego nie potwierdziły. Sklep internetowy SterydySklep.pl to najlepsze sterydy online w jednym miejscu. W naszym sklepie kupią Państwo najlepsze sterydy anaboliczne różnych znanych producentów.

W innych badaniach dawka 50 mg anapolonu nie zwiększała wskaźników wątrobowych, a AST (aspAT) i ALT (alat) podniosły się tylko w grupie 100 mg anapolonu dziennie (obserwacje prowadzono przez 12 tygodni) [1]. Bez względu na powód przyjmowania Anapolon skutki uboczne są nadal takie same. Więc chociaż może szybko produkować zyski; musisz pamiętać, że dzięki tym zyskom narażasz swoje ciało na całą masę nieprzyjemnych i nieprzyjemnych skutków ubocznych. Zwiększając ilość erytropoetyny wytwarzanej w organizmie, pomaga zwiększyć produkcję czerwonych krwinek i poprawić transport tlenu. Jest to szczególnie pomocne dla osób cierpiących na różne rodzaje anemii, np. Około 100 lat temu zaczęto stosować takie środki dopingujące, jak alkohol, kokaina, kofeina, a wraz z postępem wiedzy fizjologicznej, biochemicznej i farmakologicznej ta lista systematycznie się wydłużała.

Oxymetholone Pharmacom Labs Oxymetos 50 tab – 25 mg/tab

Dawkowanie Anapolonu jest istotnym czynnikiem podczas stosowania tego sterydu anabolicznego. Ważne jest przestrzeganie odpowiednich zaleceń dotyczących dawkowania, aby zapewnić efektywność proviron 50 mg cyklu oraz minimalizować ryzyko skutków ubocznych. W tej sekcji omówimy zalecenia dotyczące dawkowania Anapolonu. Można łączyć z winstrolem, nandrolonem i estrami testosteronu.

Anapolon – Jak działa „Antek” jeden z najsilniejszych sterydów?

Aktualnie wykorzystuje się go głównie w w sportach, aby poprawić parametry treningowe lub po prostu masę mięśniową i możliwości organizmu. Używany jest zazwyczaj jako preworkout, ponieważ daje dużą pompę. A sam środek poprzez tworzenie dogodnego środowiska anabolicznego sprzyja szybkiemu pozyskaniu masy mięśniowej. Anapolon Oxa 50 mg  to silny doustny steryd anaboliczny dostępny na rynku. Pierwotnie został opracowany do leczenia przy ciężkiej niedokrwistości oraz zaniku mięśni. Preparat, gdy jest silnie anaboliczny zapewnia bardzo dobry przyrost masy mięśniowej.

HOW CAN WE HELP YOU?

Get an Immediate Business Quote